×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 684

shareaati99

اجرای چندین پروژه شهری در دل یک پروژه

علیرضا اطهری فر شهردار ورنامخواست با اشاره به اهمیت اجرای پروژه عمرانی بهسازی خیابان شریعتی عنوان کرد:

ترافیک محور درون شهری شریعتی و وضعیت فیزیکی نامناسب این خیابان ،باعث شد تا شهرداری موضوع بهسازی آنرا را در دستور کار خود قرار دهد که در مقدمه اجرای این پروژه به همه جوانب توجه ویژه ای شد.

وی گفت:در گام اول به منظور صرفه جویی در منابع و جلوگیری از دوباره کاری و اسراف، در خصوص به روز رسانی تاسیسات این خیابان ،پیگیری لازم را از طریق آبفای محترم لنجان برای ساماندهی تاسیسات آب و فاضلاب انجام دادیم و موضوع عملیاتی گردید ودر ادامه با زمابندی مناسب فرصت و تسهیل لازم را برای اجرای انشعابات فاضلاب به شهروندان دادیم.

شهردار ورنامخواست گفت: در فاز بعدی با چند هدف از جمله صرفه جوبی در مصرف آب ، پیشگیری از آسیب به بافت خاک ، آبیاری مناسب درختان و نهایتا تعریض پیاده رو پروژه اجرای شبکه آبیاری قطره ای عملیاتی و به صورت کامل در طرفین خیابان اجرا شد.

علیرضا اطهری فر جدول گذاری خیابان شریعتی را نیز از بخش های دیگر این پروژه دانست که با وجود ترافیک بالای خیابان مذکور در شرایط سختی با استفاده از کاور بتنی اجرا شده و به پایان رسیده است .

وی در ادامه گفت:پیاده رو سازی خیابان شریعتی شامل زیرسازی و اجرای بلوک فرش، آن هم ضمن اصلاح زیرساخت های موجود از بخش های دیگر این پروژه می باشد که در حال اجرا است.

شهردار ورنامخواست در پایان این گفتگو از شهروندان ساکن خیابان شریعتی خواست تا هر چه سریعتر با نصب انشعاب تاسیسات مورد نیاز خود شهرداری را در اجرای هر چه بهتر و سریعتر این پروژه یاری رسانند چرا که پس از اجرای روکش آسفالت و پیاده رو سازی این محور دیگر امکان صدور مجوز حفاری تا چهار سال وجود ندارد.

تماس با ما

  • آدرس : استان اصفهان، شهرستان لنجان، شهر ورنامخواست، بلوار شهید شاهمرادی ،شهرداری ورنامخواست

  • کد پستی : 8473117393
  • تلفن : 32-52251030-031
  • نمابر : 52251031-031
  • شماره پیامک : 3000130014
  • تلگرام : varnamkhast@

آمار بازدید

امروزامروز81
دیروزدیروز64
هفته جاریهفته جاری145
ماه جاریماه جاری789
کل بازدیدکل بازدید51127

شعار سال