×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 684

 naghsheh98

شهردار ورنامخواست از افزایش ۷۵۷هکتار به حریم این شهر خبر داد و افزود: علاوه بر این مقدار، ۵۴هکتار زمین به صورت رایگان به شهرداری این شهر تعلق گرفت.

علیرضا اطهری‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا از شهرستان لنجان، اظهار کرد: شهرداری ورنامخواست از سالیان گذشته مشکلاتی با صنایع دفاع اصفهان بر سر تملک بخشی از اراضی منطقه داشت که این اختلافات با انعقاد تفاهمنامه‌ای که تایید دفتر رهبر معظم انقلاب نیز رسید، رفع شد.

وی افزود: با امضای این توافقنامه علاوه بر رفع مشکلات شهر ورنامخواست با صنایع دفاع اصفهان، مشکلات شهرهای سده لنجان و زاینده‌رود و چند روستای هم‌جوار نیز با این سازمان رفع و ۷۵۷هکتار از اراضی که قبلا خارج از حریم شهر ورنامخواست بود به این شهر اضافه شد.

شهردار ورنامخواست با بیان اینکه طرح جامع از طرح‌های مهم در برنامه‌ریزی و مدیریت شهری است، تصریح کرد: افزایش حریم شهر ورنامخواست باعث ایجاد تغییرات اساسی در طرح جامع شهری شد و به همین جهت پیگیری‌های لازم جهت تصویب اصلاحات آن در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان اصفهان و شورای‌عالی شهرسازی و معماری ایران انجام گرفت.

اطهری‌فر با بیان اینکه به موجب توافقنامه شهرداری ورنامخواست با صنایع دفاع اصفهان ۵۴هکتار زمین به صورت رایگان در اختیار این شهرداری قرار گرفت، یادآور شد: طرح جامع، نقشه راه شهرداری است که در آن نحوه استفاده از اراضی و منطقه‌بندی مربوط به حوزه‌های مسکونی، صنعتی، اداری و کشاورزی، بازرگانی، تاسیسات و تجهیزات و واگذاری تسهیلات برای نوسازی و بهسازی مناطق و اولویت‌های مربوط به آن‌ها تعیین شده و برحسب ضرورت، قابل تجدیدنظر خواهد بود.

وی اضافه کرد: طرح جامع شهر ورنامخواست در کمیسیون ماده پنج و شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان اصفهان به تصویب رسید و پس از این باید در شورای‌عالی شهرسازی و معماری ایران به تصویب برسد تا پس از ابلاغ امکان اجرای آن منطبق با واقعیات و توپوگرافی منطقه وجود داشته باشد.

تماس با ما

  • آدرس : استان اصفهان، شهرستان لنجان، شهر ورنامخواست، بلوار شهید شاهمرادی ،شهرداری ورنامخواست

  • کد پستی : 8473117393
  • تلفن : 32-52251030-031
  • نمابر : 52251031-031
  • شماره پیامک : 3000130014
  • تلگرام : varnamkhast@

آمار بازدید

امروزامروز76
دیروزدیروز64
هفته جاریهفته جاری140
ماه جاریماه جاری784
کل بازدیدکل بازدید51122

شعار سال