×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 684

 khabar

شهردار ورنامخواست با اشاره به بازار داغ شایعه سازی و دروغ پراکنی در فضای مجازی گفت: در این شرایط سخت و پیچیده خبرنگاران با خبر رسانی شفاف، دقیق و بدون جنانجال سازی سبب ایجاد امید در جامعه می‌شوند.

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان لنجان، علیرضا اطهری فر در نشست صمیمی با خبرنگاران این شهرستان اظهار کرد: خبرنگاران همواره در طول عمر با برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی نقش آفرین بودند و نقش آنان در انعکاس واقعیات جنگ، مظلومیت رزمند گان، برملا کردن توطئه‌های گروهک‌های تروریستی در داخل کشور و خارج از مرزهای ایران برکسی پوشیده نیست.

وی افزود: شهید «محمود صارمی» خبرنگار شجاع و وظیفه شناس از جمله شهدای است که با احساس مسئولیت گام در مسیری نهاد که بتواند وظیفه خود را در حوزه اطلاع رسانی به خوبی ایفا کند و در نهایت نیز به درجه شهادت نائل آمد و روز شهادت این شهید والامقام تحت عنوان روز خبرنگار نامگذاری شد.

شهردار ورنامخواست تصریح کرد: خبرنگاران از جمله افرادی هستند که همواره دغدغه‌ها و مشکلات مردم را به تصویر کشیده و به گوش مسئولان می‌رسانند اما زمانی که مشکل و یا دشواری‌ برای انان ایجاد شود، شاید مشکلاتشان همیشه در اولویت‌های آخر قرار گیرد و برهمین اساس سعی داریم امروز شنونده سخنان آنان باشیم.

اطهری فر اضافه کرد: شهرستان لنجان دارای قدمتی کهن و تاریخی سرشار از وقایع افتخار آفرین بوده اما رسانه‌های شهرستان پویا و فعالی نبوده و با توجه به فعالیت رسانه‌های مختلف در این شهرستان انتظار می‌رود اخبار و گزارش‌های خبری در این شهرستان خوش نام تهیه و در سطوح مختلف استانی و کشوری منتشر شود.

وی گفت: انتظار مردم و مسئولان از رسانه‌های شهرستان لنجان جریان سازی، تحلیل‌های دقیق و موشکافانه رسانه‌ای و استفاده از خلاقیت در ایجاد جذابیت

تماس با ما

  • آدرس : استان اصفهان، شهرستان لنجان، شهر ورنامخواست، بلوار شهید شاهمرادی ،شهرداری ورنامخواست

  • کد پستی : 8473117393
  • تلفن : 32-52251030-031
  • نمابر : 52251031-031
  • شماره پیامک : 3000130014
  • تلگرام : varnamkhast@

آمار بازدید

امروزامروز75
دیروزدیروز64
هفته جاریهفته جاری139
ماه جاریماه جاری783
کل بازدیدکل بازدید51121

شعار سال