×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 684

1

جلسه شورای مدیران شهرداری ورنامخواست برگزار شد.

توجه به منابع درآمدی مهمترین اصل حیات فعالیت شهرداری 

به گزارش روابط عمومی شهرداری ورنامخواست همزمان با آخرین روزهای دیماه  ، در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب و در واپسین ماه های سال 1397 نشست فوق العاده پرسنل شهرداری با حضور مدیریت شهری ورنامخواست برگزار شد.

علیرضا اطهری فر شهردار ورنامخواست با اشاره به فعالیت های شهرداری در چند ماه گذشته از سال جاری ، تلاش پرسنل را ارج نهاد.

 وی گفت: در سال جاری بحران کم آبی یکی از مهمترین چالش ها و دغدغه های پیش روی شهرداری بود و خوشبختانه با تلاش همه جانبه، مدیریت درست منابع و احداث دریاچه ذخیره آب  در بدترین وضعیت موجود توانستیم بدون اینکه حتی مقدار ناچیزی از فضای سبز تحت تاثیر قرار بگیرد این بحران را پشت سر بگذاریم.و هم اکنون هم اقدامات لازم جهت مدیریت بحران کم آبی از جمله احداث مخزن جدید در بلوار جانبازان صورت گرفته است.

وی افزود:تلاش جمعی تمام ارکان شهرداری و استمرار حرکت قطار مدیریت شهری علی رغم فشارهای اقتصادی در این وضعیت قابل توجه بوده و امیدواریم که این حرکت مستمر باشد.

 اطهری فر توجه به منابع درآمدی را مهمترین اصل برای ادامه حیات فعالیت های شهرداری دانست و گفت باید در این زمینه شهرداری با گام های بلندتری حرکت کند.آنچه قابل توجه است اینکه در این شرایط وضعیت پرداخت حقوق و مزایای پرسنل شهرداری کاملا به روز بوده و این حاکی از مدیریت صحیح منابع مالی می باشد. وی از تدوین بودجه 98 شهرداری و تقدیم آن به شورای اسلامی شهر خبر داد و تدوین بودجه به این سرعت را حاکی از برنامه محور بودن عملکرد شهرداری تلقی نمود.

شهردار ورنامخواست در جمع کارشناسان و مسئولین دوایر شهرداری مساله تکریم ارباب رجوع را اکیدا مورد توجه قرارداد و اظهار نمود: توجه به تقاضای شهروندان و اجابت به موقع در سایه قوانین و مقررات در جهت جلب رضایت ارباب رجوع باید محور اصلی خدمت رسانی در شهرداری ورنامخواست باشد.

تماس با ما

  • آدرس : استان اصفهان، شهرستان لنجان، شهر ورنامخواست، بلوار شهید شاهمرادی ،شهرداری ورنامخواست

  • کد پستی : 8473117393
  • تلفن : 32-52251030-031
  • نمابر : 52251031-031
  • شماره پیامک : 3000130014
  • تلگرام : varnamkhast@

آمار بازدید

امروزامروز8
دیروزدیروز15
هفته جاریهفته جاری23
ماه جاریماه جاری374
کل بازدیدکل بازدید8622

شعار سال